دستگاه تصفیه هوا ویروس کش پنتا

شرکت پنتا به لطف خدا فناوری نوینی را در در دستگاه تصفیه هوا ویروس کش بالاخص ویروس کرونا طراحی و مهندسی نموده است. این شرکت، با استفاده از فناوری پلاسما ویروس ها و باکتری ها را از هوای محیط حذف می کند و آسودگی ذهنی را برای مشترک به ارمغان می آورد
s

بهترین مسیر عدم انتقال بیماری شکستن چرخه انتقال است

دستگاه تصفیه هوا ویروس کش برای نابودی همه ویروس ها از جمله کرونا
همه ما در هر پست و شغلی تقریبا حس تنفر نسبت به ویروس منحوس کرونا را پیدا کرده ایم. به معنای کلمه خسته شده ایم. اما از بد حادثه، ویروس کرونا بصورت کاملا خستگی ناپذیر، در حال تولید مدل های بروز خود می باشد.

گویی ما ماه هاست درگیر هفته مد ناتمام این ویروس شده ایم. در این بین، عده ای از مردم تحت شدیدترین تدابیر امنیتی (چند ماسک، دستکش و شیلد) خود را در مقابل ویروس کرونا مصون می کنند. عده ای به داشتن یک ماسک بسنده کرده و عده ای دیگر خرامان بدون ماسک در جامعه در رفت و آمد هستند. راه های انتقال کرونا از راه تنفس و یا تماس با سطوح آلوده می باشد.

بدیهی است که بهترین مسیر عدم انتقال بیماری، شکستن چرخه انتقال است. یعنی اینکه اگر در بیرون و محیط های روبازهستید حتما با رعایت نکات بهداشتی، خود را درگیر یک دوره بیماری سخت نکنید. اما در محیط های مسقف مثل خانه، اداره یا مراکز درمانی بحث کمی فرق می کند.
در این محیط ها بواسطه ی عدم گردش مناسب هوا و رفت و آمد مردم و همکاران یا اعضای خانواده، ریسک انتقال بیماری کمی بیشتر می شود. باید روش یا روش هایی را به کار برد تا جمعیت ویروس ها و ذرات بیماری زا را بشدت کاهش داد یا به صفر رساند.

کاهش قدرت ایمنی بدن با مواد ضدعفونی کننده

از راه حل های نامناسب جهت تمیزکردن سطوح و هوای محیط های بسته به خصوص در ایام کرونا، استفاده از مواد ضدعفونی کننده است.

بواسطه ی عدم آگاهی مردم نسبت به مضرات و خطرات مواد ضدعقونی کننده، مشکلات عدیده ای را برای بزرگسالان و بخصوص کودکان، ایجاد شده است.

مواد ضدعفونی کننده برپایه الکل و کلر جهت ضدعفونی سطوح، موجب تضعیف قدرت سیستم ایمنی می شود . این راهی برای اثربخش نمودن ویروس و باکتری و ذرات آلاینده و بیمار شدن فرد را فراهم می آورد.

به لطف خدا با تولید بهترین سیستم های تصفیه هوا ضد کرونا پای سلامت شما ایستاده ایم

دستگاه تصفیه کننده هوای ویروس کش پنتا تمام مجوزها و تاییدیه های الزامی وزارت بهداشت را اخذ نموده است

دستگاه تصفیه هوا ضد کرونا پنتا

دستگاه تصفیه هوا ویروس کش پنتا، با استفاده از فناوری پلاسمای سرد بدون استفاده از هیچگونه فیلتر مصرفی و فقط با مصرف برق (بسیار کم مصرف) فرآیند تخریب و نابودی تمام ویروس ها و باکتری ها و ذرات بیماری زا را انجام می دهد.

علاوه بر این، دستگاه تصفیه هوا ضد کرونا پنتا دارای سیستم مکمل ضدعفونی کننده سطوح و هوای محیط های اطراف می باشد. این دستگاه، بدون استفاده از مواد شیمیایی و فقط با رطوبت موجود در محیط با بهره گیری از روش طبیعت، حس طراوت، پاکیزگی و تمیزی را برای اشخاص استفاده کننده به ارمغان می آورد.

دستگاه تصفیه کننده هوای ویروس کش پنتا تمام مجوزها و تاییدیه های الزامی وزارت بهداشت را اخذ نموده است. با توجه به گارانتی 18ماهه تمام هموطنان عزیز می توانند بدون نگرانی از این فناوری استفاده کرده و محیط بدون ویروس کرونا و باکتری را برای خانواده و همکاران خود به ارمغان آورند.

دستگاه تصفیه هوا ویروس کش و ضد کرونا

شناخت انواع دستگاه تصفیه هوای موجود در بازار

برای پاسخ به سوال بهترین دستگاه تصفیه هوا ویروس کش ، نیاز است انواع دستگاه های تصفیه کننده هوای موجود در بازار را بشناسیم تا با شناخت کامل نسبت به خرید این دستگاه ها اقدام شود.

صنایع نساجی

دستگاه تصفیه هوا با فیلتر هپا

تخریب و نابودی ویروس در این نوع دستگاه ها انجام نمیشود. اما جذب ویروس صورت می گیرد. فیلتر هپا گریدهای مختلف دارد که هپا 14 بهترین نوع آن می باشد. در صورتی که شاخص عددی آن کمتر از 14 باشد توانایی حذف ویروس را نخواهد داشت. خاطرنشان می شود اکثر دستگاههای تصفیه خارجی موجود در بازار از این نوع هستند. عدم خدمات دهی مناسب و فقدان گارانتی به بهانه تحریم ها، از نقاط منفی این سیستم ها می باشد.
دستگاه تولیدکننده ازن

دستگاه تولیدکننده گاز ازن

یکی از بهترین و خطرناک ترین روش های تصفیه هوای منازل و ادارات و مراکز درمانی می باشد. بهترین از این جهت که بصورت آنی و با تاثیرپذیری مستقیم ویروس و باکتری های موجود در هوا را نابود می کند. بدترین روش چرا که بسیار برای سلامتی افرادی که تحت تاثیر این گاز هستند؛ عواقب و عوارض جبران ناپذیری به همراه دارد.
بازیافت زباله

لامپ UVC

یکی از روشهای تصفیه هوا که عمل نابودی ویروس را انجام می دهد و در دستگاه های تصفیه کننده هوا استفاده می باشد.
لامپ یو وی تاثیرپذیری آنی ندارد. یعنی هوا باید مدتی تحت تاثیر اشعه لامپ باشد تا بتواند ویروس ها را نابود کند. و دیگر اینکه اشعه آن خطر بالقوه برای سلامتی دارد.
دستگاه تصفیه هوا ویروس کش / ضد کرونا

بهترین دستگاه تصفیه هوا برای کرونا کدام است؟

شرکت پنتا مفتخر است هرآنچه که از یک دستگاه تصفیه کننده هوا انتظار می رود را مجموعا در مدل های P-120/P-450/P-850 را بصورت کاملا مهندسی آورده است.
– عمل تخریب و نابودی ویروس ها و باکتری ها را انجام می دهد.
– تاثیرپذیری آنی در مقابل میکروارگانیزم ها دارد.
– فیلتر مصرفی ندارد.
– راندمان بالای تخریب و ضدعفونی هوا و سطوح اطراف را داراست.
– مصرف برق بسیار پایینی دارد.
– گارانتی 18 ماهه در اختیار مشتری قرار می¬دهد.
– فناوری پلاسما دوستدار محیط زیست می باشد.
– نسبت به نمونه خارجی از لحاظ کارایی و کیفیت قیمت مناسبتری دارد.
– شرایط اقساطی و لیزینگ برای مردم عزیزمان مهیا می باشد.
دستگاه تصفیه هوای صنعتی 850 مترمکعبی - شرکت دانش بنیان پنتا
بهترین راه برای بهبود هوای خانه جهت ارتقای سلامتی و دوری از بیماری های ناخواسته، کاهش یا حذف آلاینده های شیمیایی و بیولوژیکی و ذرات معلق می باشد.

مزایای دستگاه تصفیه هوا برای کرونا پنتا

سیستم تصفیه هوا ویروس کش پنتا، دارای انواع تاییدیه عملکردی زیر می باشد. همچنین مجوز استفاده از این دستگاه‌ها از وزارت بهداشت اخذ شده است.

باکتری

حذف باکتری ها

سیستم تصفیه هوا صنعتی، حذف ذرات باکتریایی مضر هوا را تضمین می کند.
آلرژی

حذف ترکیبات آلرژی زا

استفاده از دستگاه تصفیه هوای صنعتی در بهبود و کنترل آلرژی و حساسیت، بویژه در افراد آلرژیک، اثربخشی فراوانی دارد.
حذف بوهای نامطبوع

حذف بوهای نامطبوع

تصفیه هوای پنتا موثرترین راه برای حذف بوهای نامطبوع محیط است.
میکروب

حذف میکروب ها

دستگاه تصفیه هوا صنعتی از فیلتر تصفیه هوا در مقابل رشد میکروب های مضر محافظت می کند.
حذف ویروس از هوا

حذف ویروس ها

دستگاه تصفیه هوا پنتا، قادر به حذف ویروس کرونا در کمتر از 20 دقیقه می باشد
قارچ

حذف قارچ ها

دستگاه تصفیه هوا پنتا سبب حذف گرده گیاهان، کپک (نوعی قارچ که از طریق نشستن تخم قارچ موجود در هوا روی سایر مواد ارگانیک تکثیرشده) می شود.

به دنبال طراحی اختصاصی دستگاه تصفیه هوا هستید؟

۰۳۱۵۵۸۰۵۰۲۸ , ۰۹۱۵۲۴۷۱۷۴۷ , ۰۹۱۵۶۹۸۶۰۱۰