خرید دستگاه تصفیه هوا

خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا در ایران

با بهترین دستگاه تصفیه هوا در ایران آشنا شویم

خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا پنتا

دستگاه های ضدعفونی کننده وتصفیه هوای پنتا با استفاده از فناوری پلاسمای سرد و تخریب پاتوژن‌ های موجود در هوا، قادر است بدون انتشار گاز مضر، عمل ضدعفونی و تصفیه هوا را به همراه سیستم فیلتراسیون چندگانه به طور مداوم انجام دهد. جهت خرید دستگاه تصفیه هوا، دستگاه خود را انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

دستگاه تصفیه هوا برای چه محیط هایی مناسب است؟

محیط بیمارستانی

دستگاه تصفیه هوا در بیمارستان برای حفظ سلامتی افراد واجب است.

محیط صنعتی

تصفیه هوا در محیط‌های صنعتی برای حذف آلودگی‌ها، بسیار ضروری است.

محیط خانگی

خرید دستگاه تصفیه هوا، راهکاری مطمئن برای حفظ سلامتی در خانه است.

مزایای بهترین دستگاه تصفیه هوا در ایران

با کمک فناوری نوین پلاسما، محصولاتی سبکتر، مستحکم تر، بادوام و ارتجاعی تولید کرده ایم.

حذف بوهای نامطبوع سیستم تصفیه و ضدعفونی‌کننده هوای پلاسما

حذف بوهای نامطبوع

سیستم تصفیه و ضدعفونی‌کننده هوای پلاسما قادر است در کنار ماژول‌های فیلتراسیون، بوهای ناخواسته و نامطبوع را از هوای محیط‌تان حدف کند.
کنترل آسم و آلرژی با دستگاه تصفیه کننده هوا

کنترل آسم و آلرژی ها

اگر چه دستگاه تصفیه هوا، منجر به درمان آسم و آلرژی نمی‌شود، اما به کارگیری فناوری پلاسما در کنترل آن نقش موثری دارد.
فیلترهای کم نظیر موجود در دستگاه های تصفیه و ضدعفونی کننده هوا پنتا پلاسما

فیلترهای کم نظیر

در محصولات پنتا از فیلترهای با ظرفیت بالا مشابه محصولات اروپایی و دمنده‌های باکیفیت و کم صدا استفاده می‌شود.
ویروس

تخریب آلاینده های محیط

دستگاه تصفیه هوای پنتا قادر است تا ۹۹% از آلاینده های شیمیایی را با فناوری نوین پلاسما جذب و پاکسازی کند.
خدمات پس از فروش سیستم تصفیه هوا پنتا

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش پنتا پلاسما شامل 18 ماه گارانتی، مشاوره با کارشناسان متخصص و تعویض آسان فیلترها است.
توان مصرفی پایین دستگاه تصفیه هوای محیط

توان مصرفی پایین

هرچقدر توان مصرفی دستگاه پایین تر باشد، برق مصرفی دستگاه کم بوده و درنتیجه به میزان قابل توجهی در مصرف برق صرفه جویی کنید.

جهت خرید دستگاه تصفیه هوا بر روی ثبت سفارش کلیک نمایید

جهت آگاهی بیشتر با پنتا تماس حاصل نمایید…

تجربه یک خرید خوب و دلنشین با پنتا

قیمت دستگاه تصفیه هوای خوب چقدر است؟

قیمت دستگاه تصفیه هوا را می توان با جمع آوری اطلاعاتی درباره دستگاه‌های مختلف موجود در بازار تهیه نمود. اما برای خرید مطمئن دانستن چند نکته الزامی است. دستگاهی را انتخاب کنید که فن و فیلتر مناسبی داشته باشد و گاز ازن را وارد فضای اتاق نکند.

یکی از مهمترین بخش دستگاه تصفیه هوا فیلتر است. فیلتر ها قلب دستگاه تصفیه هوا هستند. اگر قلب ما به درستی کار نکند ادامه زندگی میسر نیست و اگر دستگاه تصفیه هوا هم فیلتر مناسبی نداشته باشد امکان تصفیه هوا را ندارد! پیشنهاد می شود از فیلتر هپا و کربن اکتیو برای تصفیه هوا استفاده شود. برای آشنایی با انواع فیلتر دستگاه تصفیه هوا شما را به خواندن این مقاله دعوت می نمایم.

و مطلب دیگر اینکه دستگاه برای فضای چندمتر مکعب نیاز است. باید مطمئن شوید که اندازه و میزان هوادهی دستگاه متناسب با فضای مورد نیاز شما باشد. در نهایت با توجه به این موارد، قیمت دستگاه‌های تصفیه هوا هم تنوع زیادی دارند و به طور کلی به نظر می‌رسد با حدود 4 تا 12 میلیون تومان می‌توان یک دستگاه تصفیه هوای با کیفیت را تهیه نمود.

مقالات پنتا

دستگاه تصفیه هوا ویروس کش پنتا

دستگاه تصفیه هوا ویروس کش پنتا

دستگاه تصفیه هوا ویروس کش پنتا شرکت پنتا به لطف خدا فناوری نوینی را در در دستگاه تصفیه هوا ویروس کش بالاخص ویروس کرونا طراحی و مهندسی نموده است. این شرکت، با استفاده از فناوری پلاسما ویروس ها و باکتری ها را از هوای محیط حذف می کند و آسودگی ذهنی را برای مشترک به ارمغان...

سیستم تصفیه و ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل P-850

سیستم تصفیه و ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل P-850

سیستم تصفیه و ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل P-850مناسب محیط های خانگی، اداری، سازمان ها و اماکن سرپوشیده پر رفت و آمد و مراکز درمانی و بیمارستان ها دارای فناوری پلاسمای سرد اتمسفری با توانایی تخریب انواع میکروارگانیزم¬های موجود در هوا قابلیت تصفیه و ضدعفونی هوا برای...

دستگاه ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل P-450

دستگاه ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل P-450

سیستم تصفیه و ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل P-450سیستم تصفیه و ضدعفونی کننده هوا پلاسمایی مدل PANTA AIR P-450 مناسب محیط های خانگی، اداری، سازمان ها و اماکن سرپوشیده پر رفت و آمد است. این دستگاه، در بیمارستان و مراکز درمانی هم استفاده می شود. سیستم تصفیه و ضدعفونی...

سوالات متداول ما

چرا نیاز به دستگاه تصفیه هست؟

کیفیت هوایی که تنفس می کنیم در سلامتی ما نقش مهمی دارد. به همین دلیل باید به این موضوع کاملاً عمیق و جدی بیاندیشیم. بهترین کار این است که با خرید دستگاه تصفیه هوا با فیلترهای مناسب برای جذب ذرات معلق و دیگر آلودگی ها از جمله میکروب و ویروس های بسیار مضری همچون کرونا، محیط کوچکی که در آن نفس می کشیم را پاکسازی کنیم. دستگاه تصفیه هوا برای تمام مکان ها قابل استفاده است. از جایی که زندگی می کنید تا محل کار، سازمان و نهاد مربوطه. امروزه نیاز به خرید یک دستگاه تصفیه هوا در مکان های عمومی همچون بیمارستان ها، مطب ها، سالن های سر پوشیده، پاساژها و… بیش از پیش احساس می شود.

آیا دستگاه تصفیه هوای بدون فیلتر وجود دارد؟

دستگاه های تصفیه هوا بدون فیلتر وجود ندارد . می توان برای ضد عفونی کردن هوا بدون استفاده از فیلتراسیون و با استفاده از مواد ضد عفونی کننده مثل اتانول و شوینده ها محیط را ضدعفونی نمود اما هیچ دستگاهی نیست که بدون استفاده از فیلتر، تصفیه و ضد عفونی هوا را انجام دهد.

برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه هوای پنتا پلاسما هر چند وقت یکبار باید هزینه نمود؟

تعویض فیلتر در دستگاه های مرسوم ومعمول در زمان های کم با توجه به حجم آلودگی هوا، هر 6 ماه یکبار اتفاق می افتد. که نیاز به احیا یا تعویض دارد. اما برای دستگاه هایی پلاسما فیلتراسیون، حدود 18 ماه یا بیشتر تعویض انجام می شود.

تنظیمات سرعت دستگاه تصفیه هوا بر چه اساسی است؟

تنظیمات سرعت دستگاه تصفیه هوا با توجه به نوع دستگاه ها متفاوت است. جهت آگاهی از انواع دستگاه های تصفیه هوا p120, p450,p850 پنتا پلاسما و سرعت آن، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

آیا تصفیه کننده هوا صدای آزار دهنده ای دارد؟

خیر صدای آزار دهنده ای ندارد؛ استفاده از فن های پیشرفته در دستگاه های تصفیه هوا برای این منظور است که از تولید صدا جلوگیرری نماید. در واقع صدای تولیید شده کمتر از 80 دسی بل است که عموما بی صدا می باشد.

آیا دستگاه تصفیه هوا بو را جذب می کند؟

بله دستگاه هایی که ساخته شده در کنار ماژول پلاسما و فیلتراسیون عمل حذف بو را انجام می دهند.

به چه تعداد دستگاه تصفیه هوا در هر محیطی نیاز است؟

تعداد دستگاه تصفیه هوا بستگی به متراژ و میزان آلودگی فضای شما دارد. و به این سوال نمی توان جواب مشخصی داد. اما به عنوان مثال برای یک فضای 40 متر مربعی دستگاه p120 مناسب است. این دستگاه می تواند تا ارتفاع 3 متر، در حدود یک ساعت محیط را ضد عفونی کند. برای ابعاد بزرگتر، بهتر است از دستگاه های بزرگتر مثل p450 و p850 استفاده نمود. کلا متراژ فضا خیلی اهمیت دارد چرا که تعداد سیکل ضد عفونی نیاز است مشخص شود که به صورت یک بار در ساعت یا سه بار در ساعت انجام می شود.

مصرف برق دستگاه تصفیه هوا چه قدر است؟

دستگاه های p120 ،80 وات؛ دستگاه p450 ،250 وات و دستگاه p 850 ،360 وات مصرف برق خواهد داشت .

دستگاه تصفیه کننده پنتا پلاسما ساخت کدام کشور است؟

دستگاه تصفیه هوا پنتا پلاسما با افتخار ساخت کشور ایران متعلق به شرکت پیشرو فناور نانو تاو آسیا محصول خود ما می باشد. البته شرکت های فرانسه، آلمان ، آمریکا و .. تولید کننده محصول مشابه هستند که در کنار فیلتراسیون، عمل تصفیه هوا را انجام می دهند.

فروش آغاز تعهد ماست…

اگر در موضوع سیستم های تصفیه آب، پساب و هوا، سوالی دارید در پرسیدنش راحت باشید. به لطف خدا در محدوده دانش فنی‌مان، پاسخ خواهیم داد.

۰۳۱۵۵۸۰۵۰۲۸ , ۰۹۱۵۲۴۷۱۷۴۷ , ۰۹۱۵۶۹۸۶۰۱۰
اصفهان، شهر کاشان، پارک علم و فناوری غیاث‌الدین کاشانی شرکت دانش بنیان پیشرو فناور نانو تاو آسیا (پنتا)