دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی

شرکت پنتا به لطف خدا فناوری نوینی را در سیستم های تصفیه هوای بیمارستانی طراحی و مهندسی نموده است. این شرکت، با استفاده از فناوری پلاسما در تولید بهترین دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی ، سلامتی را به همه بیماران، پزشکان و کادر درمان هدیه می‌کند. سلامتی همه آرزوی ماست.

دستگاهی مطمئن برای پاکسازی هوا در محیط‌های بیمارستانی و مطب ها

دستگاه تصفیه هوای بیمارستانی پنتا با تکنولوژی پلاسما

امروزه خرید دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی برای بیمارستان ها، دندانپزشکی ها،آزمایشگاه ها، مطب های خصوصی، کلینیک ها و مراکز درمانی یک ضرورت است. چرا که این مکان ها از محلهای پر رفت و آمدی هستند که باعث انتشار آلودگی و شیوع بیماری های مختلف می شوند. با توجه به شیوع بیماری کرونا این نگرانی بیشتر هم شده است.

همچنین آلاینده های فراوانی در هوای بیمارستان ها وجود دارد که بسیار خطرناک هستند. منشا این آلاینده ها معمولا هم از داخل ساختمان از طریق تنفس افراد، مواد شیمیایی، شوینده ها می باشد و هم از خارج ساختمان مثل دود خودروها، ذرات معلق موجود در هوا و… می باشد.

موثرترین راه برای کم کردن بار آلودگی بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده از دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی با فناوری نوین پلاسما می باشد.

دستگاه تصفیه هوای صنعتی 850 مترمکعبی - شرکت دانش بنیان پنتا

مزایای دستگاه تصفیه هوای بیمارستانی پنتا

حذف آلاینده‌های زیر در تصفیه هوای بیمارستان ها و مراکز درمانی می‌توانند سلامت بیماران و پزشکان را تضمین کند. سیستم تصفیه هوا بیمارستانی پنتا، دارای انواع تاییدیه عملکردی زیر می باشد. بیایید دقیق تر آشنا شویم:
باکتری

حذف باکتری ها

سیستم تصفیه هوا بیمارستانی ، حذف ذرات باکتریایی مضر هوا را تضمین می کند.
آلرژی

حذف ترکیبات آلرژی زا

استفاده از دستگاه تصفیه هوای بیمارستانی در بهبود و کنترل آلرژی و حساسیت، بویژه در افراد آلرژیک، اثربخشی فراوانی دارد.
حذف بوهای نامطبوع

حذف بوهای نامطبوع

تصفیه هوای مراکز درمانی ، موثرترین راه برای حذف بوهای نامطبوع محیط است.
میکروب

حذف میکروب ها

دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی و مراکز درمانی از فیلتر تصفیه هوا در مقابل رشد میکروب های مضر محافظت می کند.
حذف ویروس از هوا

حذف ویروس ها

دستگاه تصفیه هوا پنتا، قادر به حذف ویروس کرونا در کمتر از 20 دقیقه می باشد
قارچ

حذف قارچ ها

دستگاه تصفیه هوا پنتا سبب حذف گرده گیاهان، کپک (نوعی قارچ که از طریق نشستن تخم قارچ موجود در هوا روی سایر مواد ارگانیک تکثیرشده) می شود.
بهترین راه برای بهبود هوای بیمارستان ها ، دندانپزشکی ها، آزمایشگاه ها ، مطب ها و کلینیک ها، جهت دوری از بیماری های ناخواسته، استفاده از دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی مبتنی بر تکنولوژی پلاسما است

تصفیه هوای مراکز درمانی با فیلترهای کم نظیر و ظرفیت بالا

99% آلاینده‌های موجود در محیط بیمارستانی، کوچکتر از ۰.۱ میکرون است. این آلاینده ها با ورود به جریان خون می‌توانند باعث بروز مشکلاتی چون حملات قلبی، سکته مغزی، آسم و حتی سرطان شوند. فیلترهای دستگاه‌های تصفیه هوایی که مخصوص مراکز درمانی و بیمارستان ها طراحی و مهندسی شده‌اند با حذف این آلاینده‌ها و افزایش کیفیت هوا، چنین خطراتی را به خوبی دفع می‌کنند. در ادامه به معرفی هر یک از این فیلترها می‌پردازیم:
صنایع نساجی

فیلتر هپا

باتوجه به بار میکروبی بالا و حجم بالای آلاینده ها، دستگاههای با ظرفیت پایین قابلیت تصفیه و ضدعفونی را ندارند. معمولا دستگاه های مورد استفاده در بیمارستانها از فیلتر هپا استفاده می کنند تا بتوانند حد بالایی از آلاینده ها را از محیط پیرامون خود حذف کنند. در دستگاه‌های تصفیه هوای بیمارستانی پنتا از فیلترهپای مرغوب با بالاترین درجه کیفیت و مطابق استانداردهای اروپایی استفاده می‌شود.
صنایع پلاستیکی

فیلتر کربن

در دستگاههای تصفیه هوا بیمارستانی فیلتر کربن به کار می رود تا بتواند بو و آلاینده های آلی موجود در هوا نظیر فرمالدئید را حذف کند. درصورت تعبیه نشدن این فیلتر افرادی که درمحیط فعالیت می کنند حس خوشایندی نخواهند داشت و حتی خیلی اوقات به واسطه این موارد پرسنل دچار مریضی هایی نظیر سر درد می شوند.
بازیافت زباله

لامپ UVC

برای اطمینان بیشتر در دستگاه های تصفیه هوا بیمارستانی ، معمولا از یک لامپ UVC استفاده می شود تا پاتوژنهای سطح فیلترها و تا حد خیلی کمی پاتوژن های موجود در هوا از بین بروند. البته حتما باید هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا دقت شود که این لامپ در محدوده طول موج مشخص و بدون تولید گاز ازن باشد تا عوارضی ایجاد نکند.

بهترین دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی، علاوه بر اینکه دارای فیلتراسیون های مختلف، نظیر هپا14، فیلتر کربن، فیلتر UV و فیلتر سیمی می باشد؛ راکتور پلاسمایی نیز دارد.

تمام هوا باید از این راکتور که دارای یک میدان الکترومغناطیسی هست عبور کند. در این راکتور تمام پاتوژن های موجود در هوا بر خلاف لامپ UV با سرعت بسیار بالا تخریب و غیرفعال می شوند.

باتوجه به اینکه از دستگاه تصفیه هوای بیمارستانی پنتا، یونهای پلاسمایی خارج می شود، امکان ضدعفونی تمام هوا و سطوحی که دارای بار آلودگی میکروبی و ویروسی هستند را داراست.

بهترین دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی

دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی ساخت شرکت پنتا با تکنولوژی پلاسمای سرد این قابلیت را دارد که تمام هوای محیط اطراف خود را از انواع میکروب، ویروس، باکتری و قارچ پاکسازی نماید. پنتا این اطمینان را می دهد تا محیطی پاک به دور از هر آلودگی عفونی را برای بیماران و پزشکان و کادر درمان فراهم نماید.

یکی از نکات دستگاههای تصفیه هوای بیمارستانی تعویض فیلتراسیون دستگاه است که نقش مهمی در تصفیه هوا دارند. دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی پنتا با توجه به راکتور پلاسمایی تعبیه شده در آن نسبت به تمام دستگاههای تصفیه هوا موجود؛ نیاز به تعویض دیرتر فیلتر هپا دارد و کارایی فیلتراسیون هوا به شدت افزایش داشته است.

ویژگی محصولات صنعتی پلاسما پنتا

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت

به قول کسبه قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، حلال خورده ایم و پای سفره پدر و مادر بزرگ شده ایم. فهمیده‌ایم که اگر در تولید و طراحی سیستم های تهویه، کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما صورت گیرد، مورد رضایت باطنی مشتریان واقع نشود، و بهبود کیفیت آب و هوای محیطش را تضمین نکند، پولی که از او گرفته‌ایم به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد.

باور کرده‌ایم نزدیکترین راه به موفقیت، درستی، صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است و فطرت های پاک شما، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

آیا دستگاه تصفیه و ضدعفونی هوا بیمارستانی پنتا سلامتی افراد را تضمین می کند؟

دستگاه تصفیه و ضدعفونی هوا پنتا از هیچ ماده شیمیایی برای ضدعفونی هوا استفاده نمی کند. و بعلاوه هیچ گاز مضری از دستگاه خارج نمی شود. این دستگاه می تواند مستقیما در تمام بخشهای مختلف درمانی مثل اتاق عمل، بخشهای عفونی، سالنهای انتظار، دندانپزشکی ها، آزمایشگاهها و… به راحتی و حتی در حضور بیمار استفاده شود.

از آنجا که سلامت افراد مهمترین چالش اساسی برای هر سازمانی است؛ شرکت دانش بنیان پنتا برای اثبات عدم مضر بودن دستگاه برای انسان و اثر بخشی روی میکروب و ویروس و باکتری و…، تمام تستهای مورد نیاز را در آزمایشگاههای مورد تایید تجهیزات پزشکی گرفته که در نهایت منجر به صدور مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است. چهت مشاهده مجوزها بر روی باتن زیر کلیک نمایید.

دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی
دستگاهی مطمئن برای پاکسازی هوا در محیط‌های بیمارستانی و مطب ها

دستگاه تصفیه هوای بیمارستانی مدل p-850

– دارای فناوری پلاسمای سرد اتمسفری – راندمان بالای تخریب میکروارگانیزم ها از جمله ویروس، باکتری و قارچ و … – ضدعفونی محیط و سطوح اطراف دستگاه با یون های پلاسما – قابلیت تصفیه و ضدعفونی هوا برای 850 متر مکعب در ساعت – اگزاز فن طراحی شده با قابلیت توان مصرفی پایین و تولید صدای کم – دارای تمام تاییدیه و گواهی اثر بخشی دستگاه از مراجع رسمی وزارت بهداشت – پوشش بدنه دارای رنگ الکترواستاتیک براق ضد آب – نصب بهترین نوع فیلتر هپا در سیستم – دارای لامپ یو وی سی بدون نشر ازن – گارانتی 18 ماه و خدمات پس از فروش 10 ساله

دستگاه تصفیه هوای صنعتی 850 مترمکعبی - شرکت دانش بنیان پنتا
دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی p450
دستگاهی مطمئن برای پاکسازی هوای اتاق عمل و مطب ها

دستگاه تصفیه هوای اتاق عمل و مطب ها مدل p-450

– دارای فناوری پلاسمای سرد اتمسفری – راندمان بالای تخریب میکروارگانیزم ها از جمله ویروس، باکتری و قارچ و … – ضدعفونی محیط و سطوح اطراف دستگاه با یون های پلاسما – قابلیت تصفیه و ضدعفونی هوا برای 450 متر مکعب در ساعت – اگزاز فن طراحی شده با قابلیت توان مصرفی پایین و تولید صدای کم – دارای تمام تاییدیه و گواهی اثر بخشی دستگاه از مراجع رسمی وزارت بهداشت – پوشش بدنه دارای رنگ الکترواستاتیک براق ضد آب – نصب بهترین نوع فیلتر هپا در سیستم – دارای لامپ یو وی سی بدون نشر ازن – گارانتی 18 ماه و خدمات پس از فروش 10 ساله

به دنبال طراحی اختصاصی دستگاه تصفیه هوا هستید؟

دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی پنتا در ابعاد و دبی های مختلف تولید می شود تا بتواند بسته به فضای هر محیط بهینه ترین حالت تصفیه و ضدعفونی هوا را انجام دهد. در خرید دستگاه تصفیه و ضدعفونی هوا بیمارستان ها و مطب ها ، باید به نوع جنس فیلتراسیون و قابلیتهای دستگاه دقت کرد تا دستگاهی با بالاترین بازدهی و حفاظت از افراد تهیه شود. جهت طراحی اختصاصی مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند.

سوالات متداول

بهترین دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی چه مشخصاتی دارد؟

بهترین دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی، علاوه بر اینکه دارای فیلتراسیون های مختلف، نظیر هپا14، فیلتر کربن، فیلتر UV و فیلتر سیمی می باشد؛ راکتور پلاسمایی نیز دارد. در واقع با استفاده از تکنولوژی پلاسما قادر به ضدعفونی هوا و سطوح از تمام آلودگی های میکروبی و ویروسی هست.

مزایای دستگاه تصفیه هوای بیمارستانی پنتا چیست؟

دستگاه تصفیه هوا بیمارستانی ساخت شرکت پنتا با تکنولوژی پلاسمای سرد این قابلیت را دارد که تمام هوای محیط اطراف خود را از انواع میکروب، ویروس، باکتری و قارچ پاکسازی نماید. حتی قادر به حذف ویروس کرونا در کمتر از 20 دقیقه می باشد.

فروش آغاز تعهد ماست…

اگر در موضوع سیستم های تصفیه آب، پساب و هوا، سوالی دارید در پرسیدنش راحت باشید. به لطف خدا در محدوده دانش فنی‌مان، پاسخ خواهیم داد.

۰۳۱۵۵۸۰۵۰۲۸ , ۰۹۱۵۲۴۷۱۷۴۷ , ۰۹۱۵۶۹۸۶۰۱۰
اصفهان، شهر کاشان، پارک علم و فناوری غیاث‌الدین کاشانی شرکت دانش بنیان پیشرو فناور نانو تاو آسیا (پنتا)