دستگاه تصفیه هوا صنعتی

شرکت پنتا به لطف خدا با تولید بهترین دستگاه تصفیه هوای صنعتی پای سلامت شما ایستاده است. اگر به سلامتی خود و افرادی که در صنعت خود گماشته اید اهمیت می‌دهید، مفتخریم با بهبود کیفیت هوا، هوای سالم را تقدیم شما کنیم.

دستگاه تصفیه هوای صنعتی پنتا با تکنولوژی پلاسما

شرکت دانش بنیان پنتا، با استفاده از تکنولوژی‌های نوین پلاسما و کاویتاسیون، اقدام به حل چالش انتخاب بهترین روش تصفیه هوای صنعتی نموده است.

دستگاه تصفیه هوای صنعتی شرکت پنتا با هم افزایی فناوری پلاسما با روش‌های دیگر موجود در بازار مانند، فیلتراسیون، کربن فعال و فوتوکالتیست دستگاهی با طول عمر بالا، هزینه عملیاتی پایین و کاربری آسان تولید و ارائه نموده است.

فناوری پلاسما فناوری نوینی است که در آن با استفاده از ایجاد میدان الکتریکی قوی، توانایی تخریب انواع میکروارگانیسم‌ها تا 99.99% را دارد. همچنین کوچکترین ذرات معلق موجود در هوا را با مکانیسم از بین بردن دافعه سطحی جذب می‌کند.

از مزایای این روش می‌توان به افزایش طول عمر فیلترها، کاهش افت فشار، کاهش مصرف برق، عدم استفاده از مواد شیمیایی و ایجاد هوای مطلوب در محیط‌های صنعتی اشاره کرد.

هوای آلوده در محیط های صنعتی تهدید جدی برای سلامتی کارکنان است

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی یا WHO، آلودگی هوا باعث مرگ و میر حدود 7 میلیون انسان (چیزی در حدود کل جمعیت تهران) در سال می‌شود! آلودگی هوا در صنایع و کارخانه‌ها علاوه بر ایجاد محیطی خطرناک برای سلامت انسان، به طور مستقیم بر کارایی پرسنل و کارکنان مجموعه اثر می‌گذارد.

استفاده از راهکاری مهندسی شده و بومی برای تصفیه هوای صنعتی امری بسیار حیاتی است. سالانه بیش از ۶۶۰,۰۰۰ نفر در دنیا به دلایلی ناشی از حرفه خود مبتلا به سرطان می‌شوند!

صنایع پتروشیمی

انواع روش تصفیه هوا در محیط های صنعتی

بهترین روش تصفیه هوا در محیط‌های صنعتی را نسبت به دیگر روش‌های تصفیه هوای موجود در بازار، مقایسه و بررسی نمایید. و تفاوت محصولات پنتا را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.

فیلتراسیون

این روش برای کاهش ذرات معلق در هوا که اندازه آنها بین بیش از 3 میکرومتر باشد؛ استفاده می‌شود . برای جداسازی این مواد نیاز به تولید فیلترهایی با قطر حفرات کمتر از اندازه ذرات است. از معایب این روش می‌توان به افت فشار بالای ایجاد شده جهت عبور هوا و گرفتگی فیلترها اشاره کرد.

سیستم‌های فشار منفی

سیستم‌های فشار منفی می‌توانند همراه با روش‌های دیگر مانند فیلتراسیون استفاده شوند. از معایب این روش، اثربخشی پایین‌تر نسبت به روش‌های دیگر است و در محیط‌ها و شهرک‌های صنعتی که از کیفیت هوای خوبی برخوردار نیستند، تاثیر چندانی ندارند.

روش فوتوکاتالیستی

با استفاده از امواج ماوراء بنفش و مواد تولید کننده اگزایتون مانند اکسید تیتانسیوم و اکسید روی، آلودگی‌های شیمیایی تجزیه می‌شود. برای کاهش بار میکروبی نیز استفاده می‌شود. از معایب آن می‌توان به غیرفعال شدن فوتوکاتالیست، انتشار ذرات معلق فوتوکاتالیست و نیاز به تعویض آن اشاره کرد.

استفاده از کربن فعال

کربن فعال ماده‌ای با سطح ویژه بالاست که امکان جذب مواد آلی را در حفرات خود دارد. از این روش برای کاهش بو در محیط استفاده می‌کنند.

روش نوین پنتا : فناوری پلاسما

فناوری پلاسما به منظور اصلاح معایب و حل مشکلات روش‌های فوق شکل گرفته‌اند. در واقع استفاده از فناوری پلاسما، باعث افزایش راندمان، افزایش پایداری و کاهش هزینه عملیاتی می‌شود. شرکت پیشروفناور نانو تاو آسیا (پنتا) نیز از همین فناوری نوین برای افزایش کیفیت هوا و تصفیه هوای صنعتی استفاده می‌کند.

دستگاهی مطمئن برای پاکسازی هوا در محیط‌های صنعتی

دستگاه ضدعفونی کننده p-850

– مناسب محیط های صنعتی، اداری، سازمان ها و اماکن سرپوشیده پر رفت و آمد

– دارای فناوری پلاسمای سرد اتمسفری

– توانایی تخریب انواع میکروارگانیزم های موجود در هوا

– قابلیت تصفیه و ضدعفونی هوا برای 850 متر مکعب در ساعت هوای خروجی

– اگزاز فن طراحی شده با قابلیت توان مصرفی پایین و تولید صدای کم

– دارای گواهی های اثربخشی دستگاه بر روی میکروارگانیزم ها

– پوشش بدنه دارای رنگ الکترواستاتیک براق ضد آب

– میزان صدای تولیدی کمتر از 60 دسی بل

– نصب بهترین نوع فیلتر هپا در سیستم

– دارای لامپ یو وی سی بدون نشر ازن

– کنترل هوشمند سیستم و قابلیت کارکرد مداوم

دستگاه تصفیه هوای صنعتی 850 مترمکعبی - شرکت دانش بنیان پنتا

دستگاه تصفیه هوا صنعتی مناسب کجاست؟

تعدادی از صنایع که بیشترین میزان آلودگی هوای صنعتی و شیمیایی را دارند.

مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها

دستگاه تصفیه هوای صنعتی شرکت پنتا، امکان استفاده از هوایی پاک در محیط‌های تحقیقاتی و آزمایشگاه ها را فراهم نموده است.
صنایع پتروشیمی

صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها

تصفیه هوا صنعتی پنتا با فیلترهای بی نظیر برای پالایش فاز گازی و آلاینده های شیمیایی پتروشیمی و پالایشگاه‌ها به کار می رود.
دندان پزشکی ها

دندان پزشکی ها

دستگاه تصفیه هوای صنعتی پنتا قادر به تخریب انواع میکروارگانیسم‌ها و ذرات معلق موجود در هوا با فناوری نوین پلاسما می باشد.
صنایع نساجی

صنایع نساجی

دستگاه تصفیه هوا صنعتی پنتا با استفاده از فناوری پلاسمای سرد و تخریب پاتوژن‌های موجود در هوا، قادر است بدون انتشار گاز مضر، عمل ضدعفونی هوای صنایع ریسندگی و بافندگی را انجام دهد.
صنایع پلاستیکی

صنایع پلاستیکی

در ساخت قطعات لاستیکی و پلاستیکی، شوینده ها، رنگ و رزین و چسب، افراد شاغل ممکن است در معرض غلظت های نسبتاً بالای مواد شیمیایی سرطان‌زا قرار داشته باشند.
بازیافت زباله

بازیافت زباله

آلاینده های هوایی زباله سوزها از طریق استفاده از دستگاه تصفیه هوای پنتا با کمک تکنولوژی نوین پلاسما حذف و تصفیه می شود.

مزایای دستگاه تصفیه هوای صنعتی پنتا

سیستم تصفیه هوا صنعتی پنتا، دارای انواع تاییدیه عملکردی زیر می باشد. همچنین مجوز استفاده از این دستگاه‌ها از وزارت بهداشت اخذ شده است.

باکتری

حذف باکتری ها

سیستم تصفیه هوا صنعتی، حذف ذرات باکتریایی مضر هوا را تضمین می کند.
آلرژی

حذف ترکیبات آلرژی زا

استفاده از دستگاه تصفیه هوای صنعتی در بهبود و کنترل آلرژی و حساسیت، بویژه در افراد آلرژیک، اثربخشی فراوانی دارد.
حذف بوهای نامطبوع

حذف بوهای نامطبوع

تصفیه هوای پنتا موثرترین راه برای حذف بوهای نامطبوع محیط است.
میکروب

حذف میکروب ها

دستگاه تصفیه هوا صنعتی از فیلتر تصفیه هوا در مقابل رشد میکروب های مضر محافظت می کند.
حذف ویروس از هوا

حذف ویروس ها

دستگاه تصفیه هوا پنتا، قادر به حذف ویروس کرونا در کمتر از 20 دقیقه می باشد
قارچ

حذف قارچ ها

دستگاه تصفیه هوا پنتا سبب حذف گرده گیاهان، کپک (نوعی قارچ که از طریق نشستن تخم قارچ موجود در هوا روی سایر مواد ارگانیک تکثیرشده) می شود.

به دنبال طراحی اختصاصی دستگاه تصفیه هوا هستید؟