دستگاه تصفیه هوا خانگی

شرکت پنتا به لطف خدا فناوری نوینی را در سیستم های تصفیه هوای خانگی طراحی و مهندسی نموده است. این شرکت، با خلق و ارائه راه حل‌های مهندسی در تولید بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی ، سلامتی را به همه شما هدیه می‌کند. سلامتی شما آرزوی ماست.

دستگاهی مطمئن برای پاکسازی هوا در محیط‌های خانگی

دستگاه تصفیه هوای خانگی p-120

– دارای فناوری پلاسمای سرد اتمسفری
– راندمان بالای تخریب میکروارگانیزم ها از جمله ویروس، باکتری و قارچ و …
– ضدعفونی محیط و سطوح اطراف دستگاه با یون های پلاسما
– قابلیت تصفیه و ضدعفونی هوا برای 120 متر مکعب در ساعت
– اگزاز فن طراحی شده با قابلیت توان مصرفی پایین و تولید صدای کم
– دارای تمام تاییدیه و گواهی اثر بخشی دستگاه از مراجع رسمی وزارت بهداشت
– پوشش بدنه دارای رنگ الکترواستاتیک براق ضد آب
– نصب بهترین نوع فیلتر هپا در سیستم
– دارای لامپ یو وی سی بدون نشر ازن
– گارانتی 18 ماه و خدمات پس از فروش 10 ساله

دستگاه تصفیه هوای خانگی 120 مترمکعبی - شرکت دانش بنیان پنتا
برخورداری از هوای پاک حق شماست

کارشناسان ما آماده راهنمایی شما برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی با بهترین کیفیت و بالاترین ظرفیت فیلتر می باشند.

آلاینده های هوای محیط های خانگی

برخی از آلاینده هایی که در محیط خانه وجود دارد و سلامتی ما را با تهدید جدی رو به رو می نماید. بیایید دقیق تر این ذرات را بشناسیم:

آلرژی

ذرات آلاینده معلق

ذرات آلاینده معلق بسیار ریز، از طریق منافذ محیط، از هوای شهری به داخل خانه منتقل می شوند. این ذرات معلق به صورت کلی از طریق گرد و خاک، فعالیت‌های ساختمانی و برخی واکنش‌های شیمیایی تشکیل می‌شوند.
حذف بوهای نامطبوع

آلاینده های شیمیایی

خطرات ناشی از تنفس گازهای شیمیایی می تواند منجر به سردرد، تنگی نفس و یا واکنش های شدیدتری مثل سرطان‌ها شود. مواد شوینده، چسب ها، رنگ‌ها، خوش‌بو کننده‌ها، مصنوعات چوبی، همگی باعث تولید گازهای شیمیایی و آلودگی بیشتر هوای محیط می شوند.
حذف ویروس از هوا

آلاینده های بیولوژیکی

باکتری‌ها، قارچ‌ها، ویروس‌ها، کپک، گرده‌ گیاهان، شوره حیوانات از جمله آلاینده های بیولوژیکی هستند که در محیط خانه یافت می شوند. این آلاینده ها می‌تواند منجر به ایجاد آلرژی و آسم شود.
بهترین راه برای بهبود هوای خانه جهت ارتقای سلامتی و دوری از بیماری های ناخواسته، کاهش یا حذف آلاینده های شیمیایی و بیولوژیکی و ذرات معلق می باشد.

هوای آلوده در محیط های خانگی تهدید جدی برای سلامتی کودکان است

صنایع پتروشیمی

آلودگی هوا خطری جدی است که سلامتی همه‌ انسان‌ها به‌ویژه کودکان را تهدید می‌کند. سازمان جهانی بهداشت اعلام نموده است، هوای محیط های بسته، ۵ برابر آلوده تر از محیط های خارجی است. با توجه به اینکه حدود ۹۰ % عمر ما در فضای بسته سپری می شود، اهمیت استفاده از هوای پاکیزه دو چندان می شود.

تنفس در هوای آلوده سبب بسیاری از بیماری های قلبی، ریوی و تند خویی می شود. در واقع تنفس کودک در هوای آلوده معادل 4 نخ سیگار می باشد.

امروزه با گسترش ویروس کرونا و انتقال آن از طریق هوا ، استفاده از دستگاه تصفیه هوا خانگی بسیار ضروری است. زیرا با جذب و تخریب آلاینده ها و ویروس کرونا، هوایی پاک را در محیط پخش خواهد کرد.

دستگاه تصفیه هوا علاوه بر جذب و از بین بردن ذرات معلق و آلودگی هوا مانند باکتری‌ها، قارچ‌ها، ویروس‌ها و گرده گیاهان، با از بین بردن برخی بو های ناخواسته در محیط مانند بوی سیگار، در تصفیه هوا کاملا مؤثر بوده و هوای پاک، را برای منازل به ارمغان می آورد.

تضعیف قدرت سیستم ایمنی با مواد ضدعفونی کننده

یکی از راه حل های بسیار نامناسب جهت تمیزکردن سطوح و هوای محیط های خانگی به خصوص در ایام کرونا، استفاده از مواد ضدعفونی کننده می باشد.

بواسطه ی عدم آگاهی صحیح آحاد جامعه نسبت به مضرات و خطرات مواد ضدعقونی کننده، مشکلات عدیده ای را برای بزرگسالان و بخصوص کودکان، ایجاد نموده است.

در واقع مواد ضدعفونی کننده برپایه الکل و کلر جهت ضدعفونی سطوح، خود موجب تضعیف قدرت سیستم ایمنی می شود . همین راهی جهت اثربخشی ویروس و باکتری و ذرات آلاینده و بیمار شدن فرد را فراهم می آورد.

شرکت پنتا به لطف خدا با تولید بهترین سیستم های تصفیه هوای خانگی با فناوری پلاسما، پای سلامت شما ایستاده است. اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید، مفتخریم با بهبود کیفیت هوا، هوای سالم را تقدیم شما کنیم

ویژگی محصولات صنعتی پلاسما پنتا

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت

به قول کسبه قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، حلال خورده ایم و پای سفره پدر و مادر بزرگ شده ایم. فهمیده‌ایم که اگر در تولید و طراحی سیستم های تهویه، کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما صورت گیرد، مورد رضایت باطنی مشتریان واقع نشود، و بهبود کیفیت آب و هوای محیطش را تضمین نکند، پولی که از او گرفته‌ایم به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد.

باور کرده‌ایم نزدیکترین راه به موفقیت، درستی، صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است و فطرت های پاک شما، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی به پارامترهای متعددی وابسته است از جمله اینکه:

– بتواند ذرات میکرو ارگانیزم همچون ویروس، باکتری وقارچ را تخریب و نابود نماید.
– راندمان مناسب در تصفیه و ضدعفونی هوا داشته باشد.
– بدون استفاده از مواد شیمیایی این مهم را انجام دهد.
– هزینه مصرفی گزاف برای مشتری نداشته باشد.
– مصرف انرژی پایینی داشته باشد.
– گاز مضر و خطرناک نشر ننماید.
– به راحتی فیلترهای موجود در آن اشباع نشود.
– خطری برای افراد حاضر در کنار آن نداشته باشد.
– بتواند به طور مداوم فرآیند تصفیه و ضدعفونی هوای محیط را انجام دهد.

– محدودیت زمانی در نابودی ذرات آلاینده مدنظر موجود در هوا نداشته باشد.
– از مراجع ذی صلاح و وزارت بهداشت تاییدیه و مجوز ساخت و فروش داشته باشد.
– گارانتی و خدمات پس از فروش را ضمانت نماید.
– در هنگام خواب، صدای بلند ایجاد ننماید.
– وزن سبک و قابلیت حمل آسان داشته باشد.
– ریموت کنترل و پنل لمسی داشته باشد و براحتی قابلیت کنترل باشد.
– خطری برای کودکان و خردسالان نداشته باشد.
– شکیل و زیبا باشد.
– تکنولوژی بروز برای رفاه و آسایش آحاد جامعه بکار ببرد.

به دنبال طراحی اختصاصی دستگاه تصفیه هوا هستید؟